Team

Groepsfoto : Catherine Antoine
Individuele foto’s :  Antoine Meyer 

Coördinator

Geert De Pauw
coördinator community
geert.depauw@cltb.be

Coördinator

Thibault Leroy
coördinator vastgoedprojecten
thibault.leroy@cltb.be

Projectverantwoordelijke

Lorella Pazienza
verantwoordelijke architectuur/ projectverantwoordelijke Arc-en-ciel
lorella.pazienza@cltb.be

Projectverantwoordelijke

Sophie Ghyselen
projectverantwoordelijke Liedts en Antwerpsesteenweg
sophie.ghyselen@cltb.be

Projectverantwoordelijke

Thomas Dawance
projectverantwoordelijke Le Nid
thomas.dawance@cltb.be

Projectverantwoordelijke

Yannik Rihoux
projectverantwoordelijke L’écluse
yannik.rihoux@cltb.be

Administratief medewerkster

Yseult Stiernet
verantwoordelijke ledenadministratie
yseult.stiernet@cltb.be

Verantwoordelijke ledenwerking

AnneLaure Wibrin
verantwoordelijke ledenwerking (Citizendev)
anne-laure.wibrin@cltb.be

Administratief medewerkster

Laura Baets 
verantwoordelijke database
laura.baets@cltb.be

Medewerkster ledenwerking (Citizendev)

Silvia Genucchi 
medewerker ledenwerking (Citizendev)
silvia.genucchi@cltb.be

Verantwoordelijke project SHICC

Joaquín de Santos
verantwoordelijke Europees samenwerkingsproject SHICC
joaquin.desantos@cltb.be