Team

Individuele foto’s :  Antoine Meyer 

Coördinator

Geert De Pauw
coördinator community
geert.depauw@cltb.be

Coördinator

Thibault Leroy
coördinator vastgoedprojecten
thibault.leroy@cltb.be

Projectverantwoordelijke

Lorella Pazienza
verantwoordelijke vastgoedprojecten en aanbestedingen/ projectverantwoordelijke Arc-en-ciel
lorella.pazienza@cltb.be

Projectverantwoordelijke

Sophie Ghyselen
projectverantwoordelijke Liedts en Lumière du Nord
sophie.ghyselen@cltb.be

Projectverantwoordelijke

Yannik Rihoux
projectverantwoordelijke L’écluse, Le Nid en Tivoli
yannik.rihoux@cltb.be

Projecterantwoordelijke

Anne-Laure Wibrin
projectverantwoordelijke Calico
anne-laure.wibrin@cltb.be

Administratief medewerkster

Yseult Stiernet
verantwoordelijke ledenadministratie
yseult.stiernet@cltb.be

Onderzoeksmedewerker

Laura Baets 
onderzoeksmedewerker
laura.baets@cltb.be

Medewerkster community

Silvia Genucchi 
medewerkerster community/Citizendev
silvia.genucchi@cltb.be

Projectverantwoordelijke

Joaquín de Santos
verantwoordelijke Europees samenwerkingsproject SHICC
joaquin.desantos@cltb.be

Administratief medewerkster

Emilie Debatty
administratie vastgoedprojecten
emilie.debatty

Projectverantwoordelijke

Arthur Cady
projectverantwoordelijke Calico
arthur.cady@cltb.be

Projectverantwoordelijke

Anna Chiambretto
projectverantwoordelijke Transvaal en Abbé Cuylits
anna.chiambretto@cltb.be

Verantwoordelijke PR & Partnerships

Els Silvrants-Barclay
verantwoordelijke PR & Partnerships
els.silvrants-barclay@cltb.be

Verantwoordelijke coöperatieve

Frédéric Camberlin 
Verantwoordelijke investeringscoöperatieve
frederic.camberlinclt@cltb.be

Projectverantwoordelijke
Gerardo Cornejo Lucaveche
projectverantwoordelijke community/Citizendev
gerardo.cornejo@cltb.be

Administratief medewerkster
Mary Gillet
financiële administratie en database
mary.gillet@cltb.be

Vrijwilliger
Vincent Leroy
medewerker community/Citizendev
vincent.leroy@cltb.be