Ons team


Geert De Pauw
coördinator
geert.depauw@cltb.be


Thibault Leroy
coördinator
thibault.leroy@cltb.be


Lorella Pazienza
coördinatrice vastgoedprojecten (+ arc-en-ciel)
lorella.pazienza@cltb.be


Sophie Ghyselen
projectleider vastgoedprojecten (liedts, anvers, onafhankelijkheid)
sophie.ghyselen@cltb.be


Yannik Rihoux
projectleider vastgoedprojecten (mariemont, verheyden, tivoli)
yannik.rihoux@cltb.be

Anna Chiambretto
projectleidster vastgoedprojecten (transvaal, abbé cuylits)
anna.chiambretto@cltb.be


Anne-Laure Wibrin
projectleidster Calico
anne-laure.wibrin@cltb.be

Arthur Cady
projectleider Calico
arthur.cady@cltb.be

Emilie Debatty
verantwoordelijke administratie vastgoedprojecten
emilie.debatty@cltb.be


Yseult Stiernet
verantwoordelijke ledenadministratie
yseult.stiernet@cltb.be


Laura Baets 
onderzoeksmedewerker
laura.baets@cltb.be


Joaquín de Santos
verantwoordelijke Europese projecten
joaquin.desantos@cltb.be


Frédéric Camberlin 
verantwoordelijke investeringscoöperatieve
frederic.camberlin@cltb.be

Gerardo Cornejo Lucaveche
verantwoordelijke opbouwwerk
gerardo.cornejo@cltb.be

Mary Gillet
verantwoordelijke algemene administratie
mary.gillet@cltb.be


Nicholas Cacciapaglia 
opbouwwerker
nico.cacciapaglia@cltb.be

Albert Lemaistre
opbouwwerker
albert.lemaistre@cltb.be


Houssainatou Sow
assistante administrative
natou.sow@cltb.be